Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

 
 

Peze, s.r.o.

Specializujeme se na prodej zdravotnického zboží za příznivé ceny. U nás se můžete spolehnout na to, že vám vždy nabídneme zboží v té nejvyšší kvalitě. V našem sortimentu zdravotnického zboží najdete jen zboží splňující normy. V sortimentu zdravotnického zboží zajišťujeme také odborné poradenství. Využijte naši nabídku na zboží za výhodné ceny. Zaručujeme serioznost při jednání se zákazníky. Vyberte si z naší široké nabídky léků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WEGA - mipos, s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem zdravotnického zboží. V sortimentu zdravotnického zboží máme také velký výběr kontaktních čoček. Prodáváme také kvalitní oční kapky. Ušetřete za nákup léků, nakupujte u nás. Nakupujte u nás veškeré zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RadEX Primar, s.r.o.

Činnost naší firmy je zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Jsme seriózním prodejcem kvalitních zdravotnických potřeb a léčiv. Ve znalosti zdravotnického zboží jsme skuteční profesionálové. Kvalita našeho zboží je prověřená. S ochotou vám poradíme se sortimentem zdravotnického zboží. Vyberte si z naší široké nabídky léků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amirex, s.r.o.

Zajišťujeme prodej kvalitního zdravotnického zboží. Mezi naše priority patří serioznost při jednání se zákazníkem. Poskytujeme zdravotnické zboží a léčiva vysoké kvality. Jednorázové i dlouhodobé kontaktní čočky u nás můžete pořídit výhodně. Nakupujte oční kapky u nás. Zaměřujeme se na nabídku léků nejvyšší kvality. Nabízíme vám možnost nákupu zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čaderský-Envitek, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá nejen prodejem zdravotnického zboží a léčiv. Přijďte si k nám pro kvalitní zdravotnické zboží a léčiva. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček. Věnujeme se i prodeji očních kapek. Zaměřujeme se na prodej farmaceutických výrobků - léků. Zdravotnické zboží z naší nabídky můžete zakoupit i na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denta, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá nejen prodejem zdravotnického zboží a léčiv. Využijte nabídku našeho poradenství. Nákup zdravotnického zboží a léčiv u nás za velmi výhodné ceny. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí s výběrem zboží i léčiv. Kvalitní kontaktní čočky máme běžně skladem. V nabídce máme několik druhů očních kapek. Nabízíme vám splátkový prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Pokora - prodej zdravotnického materiálu

Naše společnost se zabývá prodejem zdravotnického zboží vysoké kvality. Zaručujeme vám perfektní znalost našeho sortimentu. V našem prodeji zdravotnického zboží a léčiv vám zaručíme 100% serioznost. Kvalitní zdravotnické zboží a léčiva jsou vám u nás běžně k dispozici. Vybírejte z naší široké nabídky zdravotnického materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Meditronik Brno, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá nejen prodejem zdravotnického zboží a léčiv. Nabízíme kvalitu za skvělé ceny. Můžete se spolehnout na naši znalost sortimentu zdravotnického zboží. Našim zákazníkům zodpovíme ochotně všechny dotazy. Ušetřete za nákup léků, nakupujte u nás. V našem sortimentu naleznete veškerý zdravotnický materiál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Koláček - prodej a servis RTG přístrojů

Specializujeme se na prodej zdravotnického zboží za příznivé ceny. V sortimentu zdravotnického zboží a léčiv nabízíme výhodné ceny. Pomůžeme vám ochotně při koupi zdravotnického zboží. Zaručujeme, že naše zboží splňuje všechny potřebné normy. Prodáváme různé druhy kontaktních čoček. Oční kapky jsou dalším produktem ze sortimentu léčiv, který máme v nabídce. Umožňujeme nákup zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laboserv, s.r.o.

V naší nabídce naleznete prodej zdravotnického zboží. Nákup zdravotnického zboží a léčiv u nás za velmi výhodné ceny. Prověřená kvalita zdravotnických potřeb i léků je u nás zajištěna. U nás si můžete zakoupit i oblíbené kontaktní čočky. Prodáváme také kvalitní oční kapky. Nakupujte u nás veškeré zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku