Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Zdeňka Rozsypalová, domácí zdravotní péče

Nabízíme odborné zdravotní služby. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Ochota není u nás jen prázdný pojem. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kardia, s.r.o.

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Pokud máte pocit, že se vaše alergie zhoršila, navštivte naši imunologickou ordinaci. Našich dětských lékařů se vaše děti nebudou bát a na prohlídku se budou těšit. Poskytujeme ortopedickou péči pacientům různého věku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ambulantní centrum pro choroby hlavy a krku, s.r.o.

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Nováková, fyzioterapie

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Mašková - terapeutické masáže a terapie

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Součástí našich služeb je poskytování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Kaderová - masáže

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezbolestná liposukce - Salon YES Visage

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Naše bioplastické operace způsobí menší zásah do vašeho těla. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

reconcentrum

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Jistě oceníte náš individuální přístup. Zbavte se bolesti při odborných rehabilitacích a léčebných metodách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Hana beauty

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Náš personál je profesionální a ochotný. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pilates Eva

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku