Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Ostrava

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. V naší školní jídelně si vaše děti pochutnají a získají další energii k učení. Naše instituce nabízí jedinečnou možnost stát se profesionálním fotografem. Neváhejte se přihlásit na naší školu podnikání. Ubytujte se v prostorách naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola obchodní Ostrava

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Jedním z našich studijních oborů je i aranžér. Od nás odcházejí kvalitně vzdělaní knihaři.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Ostrava-Kunčice

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Důvěřujte našemu poradenství. Nabízíme dobré vzdělání na naší střední škole. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky. Zapište se do našeho oboru o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola teleinformatiky Ostrava

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Ostrava-Vítkovice

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Využijte naší jídelnu. Naučíme vás, jak vést vlastní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. Zajišťujeme vzdělání v oboru autoelektrikář. Poskytujeme dobré vzdělání automechanikům. Umožníme vám vzdělání v oboru elektrikář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cambridge Business School s.r.o.

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Všechny naše semináře jsou velice zajímavé. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola strojírenská a dopravní Frýdek-Místek

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Poradíme vám, čemu se jako dobrý instalatér vyvarovat. Budoucí malíři studují na naší škole. Spolehněte se na naše kvalitní vzdělání v oboru elektrikář. Budoucí zedníci u nás mohou nabýt potřebných znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola informačních technologií, s.r.o.

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Jsme střední škola zaměřená na přípravu dětí na život. Absolventi našeho fotografického oboru mají snadné uplatnění na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku