Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Vše pro firmy > Výrobci vybavení a techniky pro firmy

Výrobci vybavení a techniky pro firmy

 
 

Penta Trading, spol. s r.o.

Vyberte si vybavení pro vaši firmu za serióní ceny. My se jen netváříme jako kvalitní firma, my jsme kvalitní firma. Budeme vám vysoce spolehlivým a seriózním partnerem. Nejnovější trendy vědy a techniky jsou včleněny do návrhů splnitelných technických norem naší výroby. O klienta má cenu se pokoušet jen s perfektním produktem za výhodnou cenu, jako je ten náš. V našich platebních podmínkách najdete možnost nákupu na splátky. K našemu kvalitnímu vybavení a technice pro firmy nabízíme i pravidelný servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivan Zajíc/Prodej kovoobráběcích strojů a příslušenství

Pokud nás vyzkoušíte, zajisté budete mít méně starostí s vybavením Vaší firmy nebo organizace. U nás si zakládáme na individuálním přístupu, profesionalitě a poradenství. U našich výrobků oceníte originalitu a kvalitu. Nedílnou součástí velkoobchodu je i hodnotný servis. Naše služby zahrnují i prodej na splátky. Využijte náš kvalitní servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MONOKRYSTALY, společnost s ručením omezeným

Naše výroba se profiluje na zajištění dostupného vybavení pro firmy. Nabídku výhodných cen vám připravíme přímo na míru. Nejnovější trendy vědy a techniky jsou včleněny do návrhů splnitelných technických norem naší výroby. Budeme vám vysoce spolehlivým a seriózním partnerem. Orinetujeme se na výrobu techniky pro firmy a zajišťujeme odborné poradenství. Nabízíme vám základní informace o dokladech, které budete potřebovat při nákupu na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hanzal - elektronické přístroje

V naší společnosti se specializujeme na výrobu a kompletaci potřebného vybavení pro firmy. Ochota ostatních výrobců dodávat produkty za nižší cenu nás donutila přehodnotit ceny. Pracovníci firmy mají za úkol zaznamenávat a zpracovávat nové znalosti a vědomosti, které se týkají našeho oboru. Pracujeme kvalitně a rychle. Výhodná cena je naší silnou stránkou. Nenechte nic náhodě a využijte naše poradenství. Našim cílem je serióznost, vysoká profesionalita poskytovaných služeb v přijatelných cenových relacích a spokojenost zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liware s.r.o.

V naší provozovně vám zajistíme levnou výrobu vybavení pro firmy. Potrpíme si na kvalitu poskytovaných výrobků. V důsledku kapacitních norem přijímáme zakázky, které plníme v krátké době. Klademe důraz na schopnosti a znalosti. Spokojení zákazníci si nás cení díky ochotě a kvalitně odvedené práci. Nabízíme vám možnost rozložení platby na výhodné splátky. Využijte náš kvalitní servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Madok s.r.o.

Pokud nás vyzkoušíte, zajisté budete mít méně starostí s vybavením Vaší firmy nebo organizace. Dobré jméno naší firmy je podloženo dlouhodobou poctivou a seriózní prací všech našich zaměstnanců. Plně využíváme znalosti a dovednosti. Hrdostí každého našeho pracovníka je podílet se na výrobě kvalitních produktů. Vybrané výrobky teď pořídíte za výhodnou cenu. Nenechte nic náhodě a využijte naše poradenství. Nabízíme vám možnost rozložení platby na výhodné splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hobas CZ, spol. s r.o.

Vyrobíme kvalitní vybavení pro firmy. Poskytujeme odborné poradenství pro jednotlivé produkty nabízeného vybavení. Výroba a dokumentace podle splněných norem znamená pro naši firmu právní jistotu. Naši zaměstnanci mají potřebné znalosti a zkušenosti. Naše výhodné ceny jdou ruku v ruce s kvalitou našich výrobků. Dobré jméno naší firmy je podloženo dlouhodobou poctivou a seriózní prací všech našich zaměstnanců. U nás vám ručíme za kvalitu, preciznost a odbornost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NIOB FLUID s.r.o. - Hluk

Vyrábíme veškeré vybavení pro firmy. Povinnostmi a cílem naší práce je naplnit očekávání kvality našich výrobků. Znalost vlastností používaných materiálů a jejich chování v hotových výrobcích vede pracovníky naší firmy k dokonalosti provedení finálních produktů. Zásady naší firmy – ochota, zodpovědnost a spolehlivost. Poskytujeme financování formou splátek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PECE

Za své peníze obdržíte kvalitní, profesionální vybavení pro vaši firmu. Vybrané výrobky teď pořídíte za výhodnou cenu. Naši zaměstnanci mají potřebné znalosti a zkušenosti. U našich výrobků oceníte originalitu a kvalitu. Seriozně vám poradíme ve výběru produktů. Nejnovější trendy vědy a techniky jsou včleněny do návrhů splnitelných technických norem naší výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QH SERVIS, spol.s r.o.

Naše firemní vybavení by u vás nemělo chybět. Při srovnávání cen našich výrobků s konkurencí zjistíte, že u nás nakoupíte výhodněji. Naše jednání s klienty je vždy vedeno seriozně. Zaměřujeme se na prohlubování znalostí a následné využití v praxi. I u nás můžete pořídit váš nákup vybavení na splátky. Využijte náš kvalitní servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku