Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Výroba nábytku

 
 

MONTAKO CZ s.r.o.

Realizujeme výrobu nábytku různých materiálů. Nabízíme rychlost a kvalitu při zhotovení objednávky. V naší nabídce naleznete pouze produkty vyznačující se vysokou kvalitou. Zajistíme dodávku dveří z nejrůznějších materiálů. Zabýváme se dodávkou certifikovaných oken. Navrhneme a vyrobíme stůl podle vašich představ. V nabídce našeho zakázkového nábytku naleznete i realizaci pracovny. Zabýváme se profesionální montáží a demontáží veškerého nábytku. Kvalitní zpracování podlah je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek Kelly - výroba nábytku

Zaměřujeme se na truhlářskou výrobu nábytku. Maximální kvalita poskytovaných služeb nás řadí mezi nejlepší dodavatele na trhu. Kuchyňské linky dodáváme včetně veškerého příslušenství. Specializujeme se na výrobu dětských a studentských pokojů. Naše botníky vám ušetří místo v šatně. Jsme specialistou na realizace pohodlných kanceláří. Vyrobíme a dodáme stůl na míru. Využijte dopravy v rámci balíčku služeb a ušetříte. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s výrobou a montáží nábytku. Využijte naší rozsáhlé nabídky skříní. Návrhy interiérů vám poskytnou naši bytový architekti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D.Z.P. Praha, s.r.o.

Výroba kvalitního nábytku je naší specializací. Naše zboží se vyznačuje vysokou kvalitou a pečlivostí zpracování. Při jednání s naší společností budete příjemně překvapení ochotou a vstřícností. Rychlost a kvalita zhotovení zakázek je naší prioritou. Při zhotovení vaší zakázky poskytujeme bezplatné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Šíbl - Výroba eurooken

Podle vašich představ vám vyrobíme kvalitní nábytek. Vyberte si z nabídky kuchyňských linek a kuchyňský volitelných sestav za skvělé ceny. Kromě montáže dveří nabízíme také poradenství a kalkulaci. Zhotovíme Vám plastová i dřevěná okna na míru. Neváhejte využít naše služby v oblasti montáže nábytku. Do naší nabídky spadá výroba vestavěných skříní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef a Tomáš Kolínek, truhlářství

Při výrobě nábytku si zakládáme na precizním dílenském zpracování. Zárukou spokojenosti zákazníků je serióznost při poskytování našich služeb. Naše výrobky jsou vyhledávané díky výbornému poměru kvality a ceny. V naší nabídce naleznete desítky kolekcí moderních koupelen. Nábytek do pracoven dodáváme od nejkvalitnějších značek. Zabýváme se montáží kuchyní, skříní, koupelnového nábytku a mnoho dalšího. Postaráme se o návrh vašich bytových či komerčních prostor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Larix-toz, spol. s r.o.

Naší filozofií je výroba nábytku nejvyšší kvality. Objednejte si u nás bezpečný a praktický dětský pokoj. S výrobou kvalitních dveří s precizním zpracováním máme dlouholeté zkušenosti. Jsme schopni vyrobit schodiště přímo na míru. Jsme dlouholetým dodavatelem postelí zakládajícím si na ruční výrobě. Vyrobíme a dodáme stůl na míru. Výroba židlí patří neodmyslitelně do naší nabídky. Nabízíme moderní designové skříně na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Mičulka-truhlářství

Jakýkoliv nábytek si můžete nechat vyrobit u nás. Zárukou našich poskytovaných služeb je seriózní jednání. V naší nabídce naleznete pouze produkty vyznačující se vysokou kvalitou. Vaše požadavky zpracujeme s maximální ochotou a vstřícností. Podmínky výroby nám umožňují maximální pečlivost zpracování. V naší široké nabídce naleznete dveře pro různé typy interiérů. Zaměřujeme se na nabídku skříní různých typů - provedení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTERIERY

Specializujeme se na výrobu moderního nábytku. Našimi přednostmi jsou dlouholeté zkušenosti a pečlivost zpracování. Vynikáme rychlostí vyhotovení zakázky za příznivé ceny. Serióznost poskytovaných služeb vám mohou potvrdit naši zákazníci. U poskytovaných služeb naší společností se setkáte s ochotou a profesionálním přístupem. Naše společnost zaměstnává odborníky s nejlepšími znalostmi. Známkou našich produktů je kvalita a pečlivost zpracování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Navrátil - Stolařství

Výroba nábytku u nás probíhá v moderních provozech. V oblasti nábytku vynikáme našimi znalostmi. Zakládáme si na serióznosti a spolehlivosti. Naše společnost se řadí k nejlepším, co se týče pečlivosti zpracování. V naší nabídce dveří naleznete vhodné řešení pro vás interiér. Zhotovíme okna včetně kalkulace, zaměření a montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QL Interier, s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitního nábytku za dostupné ceny. Zajistěte si moderní interiér našimi designovými dveřmi. Při výrobě oken poskytujeme kompletní služby včetně montáže. S realizací schodišť máme dlouholeté zkušenosti. Naše truhlářské služby se zaměřují i na vybavení pracovny. Zabýváme se zhotovením originálních grafických návrhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku