Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Ubytovací služby

 
 

H+M Pension

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Možnost přistýlky je samozřejmostí. K našim službám patří nabídka levného ubytování. Když na chalupu, tak jedině k nám. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Navštivte také náš zavedený bar. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Můžete se připojit k wifi síti. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Zabýváme se také pořádáním veškerých společenských akcí. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Náš penzion Vám je k dispozici. Za teplých dnů se můžete vydat na cestu na lodičce. Zahrát si u nás můžete třeba i šipky. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Pro rychlé stravování můžete využít naší mikrovlnné trouby. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Vojkovice

Doménou naší formy je ubytování. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Disponujeme wifi připojením. V rámci našich ubytovacích služeb jsou vám k dispozici také lodičky. Využijte naší nabídky a zahrajte si šipky. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. K dispozici máme také několik kuřáckých pokojů. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. V rámci našich ubytovacích služeb jsme nezapomněli ani na bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand Residence, s.r.o.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Milovníci vody jistě ocení možnost svézt se na lodičkách. Využijte naší nabídky a zahrajte si šipky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Orchid

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. Nabízíme také pobyty pro školy! Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. Wifi připojení je samozřejmostí. Pokud se nebudete chtít jen koupat, můžete využít naše lodičky pro projížďku na vodě. Ve volných chvílích si přijďte zahrát šipky. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion U Hájků

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Ochutnejte také speciality naší restaurace. S wifi u nás můžete počítat. Pro příjemné vyplnění vašeho času stráveného u nás můžete využít zapůjčení lodiček. Svůj volný čas můžete vyplnit i hraním šipek. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Rádi vám nabídneme i speciální pokoje pro kuřáky. Vycházíme vstříc vašemu zdraví a nabízíme zcela nekuřácké prostředí. Poskytujeme ubytování na úrovni. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA HOTELS, a.s.

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Uspořádáme vám dokonalou oslavu. Najdete u nás také krb. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. U nás si také můžete vypůjčit lodičky. Abyste se u nás cítili dobře, nabízíme vám šipky. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Využijte naší nabídky levné přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paťanka

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. Zaručíme také možnost přistýlky. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Neváhejte si od nás půjčit skvělý gril. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V naší nabídce ubytování je zajištění parkování samozřejmostí. K dispozici Vám je společná kuchyň. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes. Připraveny jsou pro vás služby s možností zapůjčení lodičky. Hosté si u nás mohou také zahrát šipky. Nabízíme kvalitní jídlo za příznivou cenu. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

100 TOP hotely České republiky

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. U nás můžete oslavit výročí, svatbu, narozeniny a cokoli jiného. Zajišťujeme rauty s výbornými jídly. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. U nás si můžete zpestřit pobyt zapůjčením lodičky. Hosté si u nás mohou také zahrát šipky. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Přijďte také do našeho zavedeného baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostel Rajská zahrada

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Máme pro vás neodolatelnou nabídku ubytování v příjemném prostředí. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. U nás můžete využít také prostornou lednici. Poskytujeme služby v nejvyšším standardu, k dispozici jsou vám rovněž lodičky. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Můžete se připojit k wifi síti. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Našim hostům nabízíme pro zábavu šipky. K vybavení našich koupelen patří vana. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Nabízíme vám ubytovací služby. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ubytování-alfa.cz, s.r.o.

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů. Nabízíme vám levné ubytování. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. Doporučujeme Vám kvalitní ubytování v našem hotelu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Svým hostům poskytujeme možnost bezpečného parkování. Poskytujeme služby v nejvyšším standardu, k dispozici jsou vám rovněž lodičky. Naše lednice je Vám k dispozici. Zahrajte si u nás šipky a zjistěte, kdo má nejpřesnější mušku. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. V případě potřeby můžete volně využívat i naši prádelnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku