Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Tábory

 

Zelený vítr, pořádání akcí a táborů

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. S naší nabídkou je spojené využití šipek. Milovníci vodních sportů si mohou půjčit lodičky. Pronájem letního tábora.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Engelthaler- rekreace pro děti

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Ubytujeme Vás v blízkosti přírody. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Vedeme tábory pro různé velké děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spoma - Kovo

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Náš personál je velmi ochotný. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Vaše děti budou na táboře bezpečně ubytované.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace dětských domovů - Krkonošské sídlo Webrovka

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Naše šipky jsou vám k dispozici. Milovníci vodních sportů si mohou půjčit lodičky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A je to...

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Využijte příležitosti k romantické jízdě na lodičkách. Při volných večerech si u nás můžete zahrát šipky. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Neotálejte s návštěvou našeho baru. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Engelthaler - tábory

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku. Vaše děti budou na táboře v dobrých rukou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Caltová - Tábor

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Zajišťujeme pobyty pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Užít krásnou dovolenou si můžete také v chatách z naší nabídky. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Zkuste si také romantickou plavbu na lodičce. S naší nabídkou je spojené využití šipek. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Westernové městečko Stonetown

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází. Nabízíme ubytování pro tábory. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Radobýl Litoměřice

Ubytujte se právě u nás. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday resort Losinka

Naše společnost nabízí ubytování. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. S wifi u nás můžete počítat. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku