Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Státní

 
 

Tereza Palkovská, soukromá mateřská škola

Sídlíme v příjemném prostředí. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola Mgr. Hana Filipová

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá základní škola GALILEO SCHOOL, s.r.o.

Příjemné prostředí naleznete u nás. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Přijďte kdykoli navštívit naši mateřskou školu. Naše základní škola nabízí příjemné prostředí, ve kterém se žáci cítí vždy dobře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ s polským vyučovacím jazykem Hrádek

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoškola Mgr. Jana Vrchlabská

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Ve vzdělávání využíváme serióznost. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Brno, Gabriely Preissové

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. O naše studenty se ochotně staráme. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. V naší jídelně se všichni rádi stravují.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá MŠ a ZŠ, s.r.o.

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Svěřte děti naší mateřské škole. Naše základní škola připraví žáky nejen na budoucí studium, ale i pro život. Nabízíme kvalitní služby gymnázia. Pro příležitostnou výchovu a zájmovou činnost nabízíme provoz družiny. Vedeme kurzy fotografování pro začátečníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola Brno, Skořepka

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. V naší mateřské škole na děti čeká příjemné prostředí plné barev, zábavy i vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Reichlová, mateřská škola

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Ve všem vám poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní Montessori Mateřská škola Perlička, s.r.o.

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. Učíme každého s velkou ochotou. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Serioznost je naší vizitkou. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku