Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

 
 

PDA-Notebooky.cz

Vyberte si z portfolia nabízených služeb v oblasti výpočetní techniky. Dovoz vašeho zboží provádíme rychle. S našimi tiskárnami budete maximálně spokojeni. Nabízíme počítače od předních výrobců. Specializujeme se na notebooky. Nabízíme široký výběr praktických monitorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VorComputer

Naše firma vám zajistí široký sortiment služeb oblasti výpočetní techniky. Spokojený zákazník je naše priorita – poskytujeme zboží na splátky. Nabízíme prodej kopírek. Nabízíme prodej tabletů renomovaných značek. V nabídce našeho zboží naleznete i hardware. U nás můžete výhodně zakoupit také software. Notebook dnes umí plnohodnotně nahradit klasický stolní počítač. Zabýváme se prodejem počítačů. Využijte možnosti montáže výpočetní techniky. Naše firma se zaměřuje i na kvalitní servis. Nabízíme značkové i méně známé síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GIGACOMPUTER, s.r.o.

Zákazníci si chválí naše služby v oblasti výpočetní techniky. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám můžeme slíbit. Poskytujeme komplexní servis výpočetní techniky. Aktivní síťové prvky Vám zajistí přístup ke všem potřebným informacím. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky. S našimi kopírkami budete zcela spokojeni. Nabízíme tablety všech barev, tvarů a velikostí. V našem ráji počítačů si vyberete i softwary. Prodej kvalitních komponentů výpočetní techniky je naší prioritou. Prodáváme spolehlivé notebooky pro každého. Na našich prodejnách naleznete velký výběr počítačů. Pořiďte si u nás spolehlivé tiskárny do práce i domů. Repasované zboží od nás je také moderní. Vyberte si u nás z pestré nabídky praktických monitorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROG4 s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Chtějte elektroniku v náležité kvalitě. Náš kvalitní servis je vám k dispozici. Díky našim VoIP produktům bude vaše komunikace snadnější. Nabízíme aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny. Nabídka výpočetní techniky, kterou je možné nakoupit na splátky, je velmi široká. Při výběru nové kopírky dokážeme naplnit Vaše očekávání. Prodáváme pouze kvalitní projektory. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky. V případě potřeby provedeme odbornou instalaci serveru. Rádi vám nabídneme také příslušný software. Nabízíme širokou škálu monitorů. Vybírat notebooky můžete podle velikosti úhlopříčky, počtu jader, typu procesoru. Nabízíme tablety všech barev, tvarů a velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COMPINO - počítačový servis a prodej

Každý může využít naše služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita práce a spokojenost zákazníka je naší prioritou. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti výpočetní techniky. Náš tým odborníků poskytuje služby se správou serverů na vysoké úrovni. S tablety od nás budete velmi spokojeni. Notebooky, které nabízíme, potěší každého z kupujících. Kopírky dodáváme za nejlepší ceny. Nákup na splátky je řešením pro každého. V naší nabídce síťových prvků najdete také novinky známých značek. Zákazníci čerpají výhody spojené se sjednáním opravy v našem servisu a nákupem různých komponentů výpočetní techniky na naší prodejně. Správa sítí je určená především firemním zákazníkům, přesto pro nás není problém postarat se o jakoukoliv datovou síť.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evres Computers, spol.s r.o.

Zaměřili jsme se na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní techniku prodáváme rovněž na splátky. Naše firma má s prodejem kopírek mnohaleté bohaté zkušenosti. Námi vytvořené webové stránky jsou základem úspěchu. Prodáváme veškerý sortiment v oblasti výpočetní techniky, tablety. Zabýváme se prodejem notebooků pro domácí i firemní využití. Prodáváme počítače různých značek. Nabízíme kvalitní tiskárny. Poskytujeme montáž výpočetní techniky. Náš servis výpočetní techniky je tu pro Vás. Kvalitní výpočetní techniku nabízíme v našem prodeji. Nákup síťových prvků jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HAPPYcomp, spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Na kvalitě nabízeného zboží si opravdu zakládáme. Provádíme servisní opravy PC a notebooků. Naše společnost se zabývá správou a prodejem síťových prvků. Zvažte nákup této techniky na splátky. Obsluhovat kopírky z naší nabídky je velmi jednoduché. Poskytujeme komplexní služby v oblasti správy počítačových sítí. Máme pro vás širokou nabídku tabletů za skvělé ceny. Servery od nás se mnohonásobně vyplatí, protože pomáhají firmám zvyšovat provozní efektivitu. S prodejem výpočetní techniky máme mnoho zkušeností. Přijďte si prohlédnout sortiment výpočetní techniky a nabídku softwaru na naší prodejně. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku notebooků. Nabízíme kvalitní počítače. Kancelářská technika, kterou dodáváme je za nejlepší ceny. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku tiskáren. Pomůžeme Vám s výběrem nejlepšího hardwarového řešení pro Vaše PC.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludvík Dibelka - sdružení Unicornis

U nás se dočkáte kvalitních služeb v oblasti výpočetní techniky. Personál našeho obchodu poskytne klientům k nákupu komponentů výpočetní techniky i poradenství. Na naší prodejně výpočetní techniky naleznete výrobky, které nabízí vysoký poměr cena/kvalita. Při nákupu Vám pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Rozmanitý a široký sortiment prodeje na pultech našeho obchodu dává zákazníkům velkou možnost výběru. V naší nabídce naleznete pouze vysoce výkonné tiskárny. Nabízíme kvalitní počítačové sestavy určené pro různé použití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Softech, spol. s r.o.

Náš vyškolený personál se zaměřuje na kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Sledujte slevy a různé akce, které se vztahují na nabízené síťové prvky. Naše nabídka zahrnuje také velké množství kvalitních herních konzolí. Nabízíme i prodej na splátky. Sháníte-li kvalitní kopírky, nakupte u nás. Nabízíme ucelenou nabídku projektorů od předních výrobců. Naše tablety jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. Naše záložní zdroje využijete při výpadku elektrické energie. Využijte náš software. Vyberte si ke svému stolnímu počítači nebo notebooku kvalitní LCD monitor. Zaměřujeme se na prodej notebooků. Zaměřujeme se na prodej počítačů. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky tiskáren. Nabízíme spolehlivé VoIP.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

@VILI - Libor Valda

Jsme velmi známou službou pro oblast výpočetní techniky. Na splátky nabízíme v naší prodejně každému bez rozdílu věku, přijďte se přesvědčit. Naše firma má s prodejem kopírek mnohaleté bohaté zkušenosti. Z naší nabídky tabletů si zaručeně vyberete. V případě zájmu provedeme odborné školení spojené s Vámi vybranou výpočetní technikou. Pořiďte si výpočetní techniku i software za výhodné ceny ze sortimentu naší prodejny ještě dnes. Na našich prodejnách naleznete velký výběr notebooků. Výběru kvalitní laserové nebo inkoustové tiskárny pro svou kancelář věnujte patřičnou pozornost. I vy oceníte služby našeho spolehlivého servisu. Naše firma se zabývá prodejem výpočetní techniky. Zajišťujeme také poradenství v oblasti síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku